Shadow Weapons

  • Shadow Weapons fungují od Interlude, jsou to zbraně třídy B,C a D, které mají stejné vlastnosti jako normální zbraně, ale mají omezenou životnost- poté, co jejich životnost nebo mana klesnou na nulu, rozbijí se a zmizí z inventáře
  • Živostnost značně klesá, jestliže si zbraň opakovaně za sebou nasazujete a sundaváte, stejný efekt má i přihlašování a odhlašování postavy ze hry, ale pokud nejste zbraní vybaveni, životnost neklesá.
  • Zbraň pochopitelně nemůže být rozložena, odhozena, prodána, enchantována ani krystalizována, může být pouze uložena ve Vašem skladišti
  • Hráči , kteří dodělali přestupový úkol dostají kupón, který může být vyměněn za Shadow Weapon-po prvním přestupu dostanete D Grade Shadow Weapon Exchange Coupon,po dodělání druhého přestupu dostanete C Grade Shadow Weapon Exchange Coupon.A Shadow Weapon Exchange Coupon nemůže být vyměněn ani prodán. S kupónem pote zajděte za Grand Master NPC a ten Vám jej vymění za zbraň.
  • B a C Grade zbraně si můžete koupit za adeny u prodejce zbraní ve městě, pokud máte level 40 a více, typ zbraně závisí na Vašem levelu.
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: