Raid

Raid je nájezd skupiny(většinou velké skupiny) lidí na hodně silného bosse,který má většinou svoji ochranku.Raid by měl být dobře zorganizovaný, protože bez organizace se to zvrtne v popraviště,pokud se však všechno dobře povede,za nějaký čas Raid Boss padne mrtev a dropne spoustu dobrých věcí Drop partě.

Drop parta

  • Parta hráčů,kteří způsobili Raidovi největší damage,většinou,u Raid bossů nižších levelů,to bývá parta útočných mágů(nukerů).Po smrti Raida se členům party rozdělí drop.

Organizace Raidu

  • Nejprve musíte mít vybraného Raida a dostatek lidí,pokud však nemáte požadovaný počet a chcete jít na silnějšího Raida,klidně jděte na silnějšího,ale pamatujte,že když někdo zraní Raida a bude mít o 9+ levelů víc než on,tak po smrti Raid nic nedropne a postava s vysokým levelem dostane Raid Curse .
  • Seskupte členy Raidu do paret,měli by být nejlépe vyvážené,healeři,nukeři,tanci,damage dealeři.
  • Až dorazíte k Raidovi,rozmístěte se,tanci dopředu,mágové,lučišníci a healeři dozadu,aby byli v bezpečí.
  • Až budo všichni připraveni,vrhněte se nejdříve na Miniony(pomocníci RB),pokud je mezi nimi i léčitel,sejměte ho jako prvního,léčí ostatní a pokud bude žít,bude uzdravovat ostatní pomocníky.Potom co zabijete miniony,se vrhněte na samotného Bosse v pozicích jako na začátku.
  • Pokud se Raid vrhne na nějakého mága,tanci budou muset použít Aggression,aby ho odlákali,jinak je mág brzy mrtvev a Raid začne mlátit hlava nehlava ostatní a to je asi to nejhorší,co se může stát,kromě toho že Vás všechny povraždí nebo začnou všichni utíkat.
  • Snažte se co nejrychleji bosse umlátit,minioni se po určité době zase respawnou a můžou Vám znovu způsobit potíže.
  • Na Raidy vysokých levelů je potřeba už hodně dobrá organizace a hlavně spousta času a armády lidí,u některých musíte splnit quest,který Vás k bossovi pustí(např u Antharase)
  • Přeji hodně štěstí při Raidu,budete ho potřebovat.

Tip

  • Pokud máte skupinu lidí a dost času,můžete na nižších levelech jít v klidu zabít několik Raidů -v Ruins of Agony,Ruins Of Despair,Abandoned Camp,u Fellmere Lake,u Windmill Hill,Forgotten Temple a na pobřeží u Lang Lizardmen Dwelling,pokud máte dostatečně velkou a zorganizovanou skupinu lidí,nemělo by Vám dělat velké problémy je zabít.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: