PVP a CP

Combat Points (CP) prinášajú novú dynamiku do PvP (Player vs. Player) situácii, pridaním extra ochrany pri útoku zo strany inej postavy. CP slúži ak nárazník, ktorý musí byť najprv vyčerpaný kým sa začne uberať z HP.

Jakmile je hráč napadený jiným hráčem (včetně sumonů a petů tohoto hráče), nejprve se ubírá z CP postavy, bez jakéhokoliv dopadu na jeho „Hit Points“ (HP). Jakmile CP klesne na nulu, začne se už zranění ubírat z HP postavy. Stejně jako HP, i CP se časem obnovují. Celková výška CP závisí na typu postavy a jejím levelu. Doplní se časem, a vystupuje jako nárazník, který musí být nejprve vyčerpaný, predtím než zranění začne ubírat z HP postavy.

 

 

 

O souboji hráče proti hráči (About Player vs. Player Combat)

Začít útočit na hráče je možné použitím klávesy Ctrl a příkazu útoku, nebo použitím skillu. Některá území jako např. města jsou „bezpečné zóny“, kde se nedá útočit na ostatní hráče.

Souboje PvP jsou založené na barevném označování hráčů. Jméno jakékoliv postavy, která zaútočí na jinou postavu, se změní na fialovou barvu (agresivní), a to stejné platí pro postavu, která zaútočí na tuto agresivní postavu. Postava neobdrží žádne postihy za útočení, nebo bránění se agresivní postavě. Jakmile ale postava zaútočí a zabije neutrální postavu (bílá barva jména), zvýší se jeho karma a postava se stává chaotickou.

 

Chaotické postavy mají svoje jméno zbarvené do červena, a stráže u měst na ne od pohledu útočí. Chaotické postavy také nemůžou nakupovat v obchodech a mají vysokou šanci na vypadnutí předmětů, které vlastní když je někdo zabije. Z chaotických postav se statusem PK rovným nebo nižším jak 5 nevypadávají žádne předměty.

Tabulka uvedená níže ukazuje jak fungují změny barev postav.

Hrač A
Boj
Hráč B
Vysledek (hrač A)
Zvýšeni karmy
Bíla útok Bíla Fialové > Bíla Ne
Bíla zabiti Bíla Červená ANO
Bíla útok Fialové Fialové > White NE
Bíla útok,zabiti Červená Bíla Ne
Fialové zabiti White Červená ANO
Fialové zabiti Fialové Fialové > Bíla NE
Červená zabiti White Červená ANO
Červená zabiti Fialové Červená NE

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: