Manor System

Manor-oblast v teritoriu hradu, ze které získává Castle Lord vydělává prodáváním semen(Seeds).Úloha Castle Lorda-Castle Lord vybírá druh a počet semen k prodeji u Manor Managera a určuje ceny semen, poté je upozorněn kolik musí investovat. Podle počtu prodaných semen, se určuje cena jednoho- čím víc semen tím menší cena. Manor Manager oznamuje prodej semen za spotřební ceny, když je investované množství peněz odebráno z Castle Warehouse. Pokud není dostatek peněz ve Warehouse, prodej v daném dni se zruší. Částka získaná prodejem přes Manor Managera je každý den posílána do Castle Warehouse jako daně.Získání semen(Seeds)-semena můžete koupit ve městě u Manor Managera, pokud kliknete na Purchase Seed , kde zjistíte při kliknutí na dané semeno i rozmezí levelů, které potřebujete na dané semeno(nezapomeňte, že semeno můžete použít jen v oblasti, ve které bylo koupeno, např. v Giran Territory), ale nemůžete vykoupit všechna semena; v Basic Info můžete zjistit co za Vámi vybrané semeno získáte(Reward 1 nebo Reward 2). Poté stačí koupit Harvester v Purchase Harvester a můžete vyrazit na lov, pamatujte ale, že pokud používáte Manor, nedropnete z příšery nic jiného než semeno a adeny.Používání semen-semeno i Harvester si přetáhněte do lišty rychlých tlačítek a při boji s příšerou v oblasti, ve které jste koupili Vámi vybrané semeno, použijte semeno(semena nemůžou být použita na NPC,Guardy a na příšerý, které už byly zasety).Pokud jste v rozmezí požadovaného levelu u semena, semeno se 100% zaseje, s větší odychlkou levelu se snižuje šance o 5% za každý level (př. semeno se dá použít mezi levely 20-30, vy máte level 24, máte tedy 100% šanci na zasetí, ale postava s levelem 35 má už jen 75% šanci, to samé postava s levelem 15). Při úspěšném zasetí se Vám objeví hláška The seed was successfully sown, členům party se objeví také že jste úspěšně zaseli. Po smrti příšery stačí kliknout na Harvester, čímž získanete určitý počet Vámi vybraných semen( platí zde však stejná pravidla s levely jako u zasévání).Zároveň se zaséváním semen můžete používat Spoil.A teď se zásobou semen hurá zpátky za Manor Managerem.

Prodej semen-u jakéhokoliv Manor Managera můžete udat svá semena za materiál při kliknutí na Tally up ingredious product.Objeví se Vám tabulka se semeny, která můžete prodat a informace k nim-název semene(Crop Name), typ odměny, který dostanete(Reward 1 nebo 2), kupní cenu(Buy Price- čim vyšší tim lépe), zbývající počet semen která se odkupují(Remaining), počet Vámi vlastněných semen(My Crops), počet semen které prodáváte(Sales) a region, do kterého semeno prodáte, vyberte si regoin který Vám nejvíce vyhovuje a klikněte na Ok, obdržíte materiál, který jste si vybrali.

Když od Manor Managera přijdou věci do hradu, daná částka za ně se automaticky odečte z Castle Warehouse a pokud je nedostatek peněz, výkup věcí se ihned přeruší-musíte dát peníze do skladu. Když se prodávají věci, které byly sklizeny pomocí Manor Manageru, získaný obnos se může lišit v závislosti na metodě, kterou si Lord zvolí pro vyrovnání. Buď si může Lord vybrat, že všichni hráči, kteří se zúčastnili, dostanou spravedlivý podíl anebo, že hráči dostanou odměnu náhodně. . Změny těchto faktorů nastávají každý den.

Náhrada za produkty sklizené na farmě se liší typem Seedu. Zakoupené předměty se každý den dostanou do hradního skladu- když Manor Manager nakoupí nějaký předmět od hráče, je ten předmět zpracován a umístěn do skladu, a tím to zboží dostane do obchodního procesu. Jako manipulační poplatek zde zaplatíte Manor Managerovi 10% zakoupeného zboží.

Zpracovávání-Lord může zpracovat věci ze sklizně a vyrábět konečné produkty. Konečné výrobky nejdou prodatNPC a jsou použity přímo vlastníkem hradu nebo jsou prodány hráčům(Personal Shop). Věci, které jsou vytvářeny u Blacksmith NPC v hradu, jsou například potiony, díly obléhacích zbraní nebo těžko sehnatelné materiály. Množství a druh sklizených věcí, které mohou být zpracovány v hradu závisí kolik bylo investováno do vylepšení ve zpracovávacím systému. Pokud se hráč rozhodne investovat do výrobního vybavení přes Chamberlaina, NPC pověřené výrobou může vyrábět produkty vyšší hodnoty nebo většího množství. Při vyrábění věcí přes Blacksmitha musíte zaplatit poplatek.Při investici do vybavení, důsledky trvají dva týdny a přetrvá plnou dobu kdyby se změnil vlastník hradu.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: