Crafting (Vyrábění věcí)

Všelijaké složitější věci můžou jedině trpaslíci Artisanové a později Warsmithové se skillem Create Item,Scavenger a Bounty Hunter můžou jen level 1,což je hodne málo věcí,navíc no grade.

  • Vyrábět můžete skoro cokoliv:Náhrdelníky,prsteny,náušnice,boty,rukavice,masky,brnění a hlavně zbraně.
  • Občas potřebujete k výrobě Crystaly, ty můžou získat Warmisthové rozložením věcí určitého stupně(D,C,B,A,S), z nichž dostanou Crystaly téhož stupně. K rozložení potřebujete mít dostatečnou úroveňa skill Crystalization
  • K výrobě věci potřebujete recept(Rcp),potřebný počet „klíčových věcí“(keye) a materiál-hodně materiálu a potřebnou znalost výroby.Do C grade stačí jen 1 recept,od B jsou potřeba už 2 a navíc se objevují rcp s 60% šancí na úspěch,které potřebují méně materiálu.Materiál a keye se většinou shání od spoilů(Bounty Hunteři),neboť těm padá víc materiálu,ale můžete i z vlastních zásob nebo od klanu.Když máte všechny potřebné věci,můžete přejít k tomu nejdůležitějšímu-výrobě.
  • Akt výroby: Předpokládejme,že jste trpaslík.Na recept v inventáří 2x kliknete,ukáže se Vám tabulka s tím, jestli chcete zapsat recept do knížky,klikněte Ano(resp. Yes),poté použijte skill Create Item,objeví se Vám Recipe Book se všemi zapsanými recepty,klikněte na ten,který chcete vyrobit,objeví se Vám tabulka s podrobným rozpisem jednotlivých věcí,stavem Vaší many a také kolik many Vám výrobou ubyde.Pokud Vám chybí nějaký materiál,bude jeho ikonka ztmavěná,pokud máte vše,jsou všechny věci výrazné,poté stačí jen kliknout na tlačítko Create a hurá,věc je na světě:-).
  • Z rybaření získáváte keye a Common recepty na speciální věci jako Party Mask a podobné ozdoby,rozdíl je ten,že Common recepty mohou používat všechna povolání.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: