Primeval Isle

  • Primeval Isle je ostrov plný dinosaurů na jihu od Rune Township,dostat se na něj můžete lodí v přístavu nebo tam doplavat.
  • Na boj na ostrově se velmi dobře připravte a složte hodně silnou partu, příšery na ostrově jsou dost silné, jsou ve skupinách(okolo 5 jedinců), které jsou hustě rozmístěné a hlavně jsou velice agresivní, takže na vás nabíhají z velké vzdálenosti, na příšerách můžete vylepšovat level Soul Crystalů( level 11 a 12), zároveň je zde i úkol na reputační klanové body a na části A grade zbraní(úkol Rise and Fall of the Elroki Tribe: keye).
  • Na ostrově se nachází i boss Sailren, k jeho zabití potřebujete quest Attack Sailren!. Nalézá se tu i Tyrannosaurus, který může použít skill Frenzy(velké zvýšení P.Atk), oslabit ho můžete Pastmi.
  • Z příšer můžete získat Blue, Green a Red Primitive Crystaly. Primitive Crystaly Vám přidají 50,000, 100,000 nebo 200,000 SP.
  • NPC u Primeval Isle Wharf oživuje padlé členy party a přivolává je k Vám za peníze, pokud někde na ostrově použijete Scroll of Escape tak se objevíte poblíž na Primeval Isle Wharf(tato lokace je Peace Zóna)

Pasti

  • Skill použtí Pasti snižuje P.Atk Tyrannosaurovi na ostrově, potřebujete na něj Elrokian Trap(získáte z questu Elrokian Hunters u Primeval Isle Wharf a Capture Stony(získáte od NPC na ostrově na jih od Primeval Isle).

Tyrannosaurus Kamael Replay video-umístěte do složky Replays a pusťte přes hru

Reklamy

~ od igorpocta on Říjen 30, 2009.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: